Usuwanie graffiti z witryn i fasad

<img src=”http://farm3.static.flickr.com/2612/3769847870_6c8ecc3868.jpg” id=”img12″ class=”aligncenter size-medium sq_image” width=”” alt=”usuwanie graffiti” title=”usuwanie graffiti” />

Graffiti to sztuka, niestety zdarza się, że zamiast tego jest zwykłym aktem wandalizmu, który szpeci nie tylko mury ale, witryny sklepowe i szklane elementy fasad. Czyszczenie tego rodzaju powierzchni za pomocą rozpuszczalników często kończą się uszkodzeniem powierzchni szkła, ponieważ o ile na początku farba zaczyna schodzić, o tyle kompletne przywrócenie szybie blasku jest już bardzo trudne. Najczęściej pozostają smugi po resztkach farby, ale jeszcze częstszym efektem są rysy powstałe podczas usuwania farby różnymi przedmiotami.

Niestety graffiti to nie tylko farba grupy prześcigają się w pomysłach na to jak pozostawić po sobie trwalsze efekty, jednym z najgorszych uszkodzeń są te powodowane przez kwas który wżerając się z strukturę szyby matowi ją.

Usługa naszej firmy nie skazuje takich powierzchni na szlifowanie i polerowanie, przed przystąpieniem do takiego (ostatecznego) działania najpierw dokonujemy oględzin by móc wybrać odpowiednią formę działania.

Do każdego zapytania podchodzimy z najwyższą starannością.

Formularz kontaktowy

    Imię / Firma    Nikt nie lubi rys na szkle