Polerowanie Stolarki Okiennej PCV

Stolarka okienna PCV to na pierwszy rzut oka solidna konstrukcja, której głównym zadaniem jest oddzielenie nas od świata zewnętrznego, ochrona przed warunkami pogodowymi i przed nieproszonymi gośćmi. O ile główne zadania spełnia doskonale, o tyle niestety jest dość delikatna i łatwo ją uszkodzić. Najczęstszym powodem powstałych uszkodzeń są zwierzęta domowe (ich pazury), które dając nam znać, że chcą wyjść na zewnątrz drapią elementy drzwi balkonowych, tarasowych bądź okien. Takie uszkodzenia często trzeba najpierw uzupełniać odpowiednim materiałem, a dopiero potem zając się jego wykończeniem.

Kolejnym przykładem często spotykanych uszkodzeń są te powstałe podczas prac remontowych. Obicia i zadrapania po narzędziach lub zaprawach tynkarskich, które po niefrasobliwym czyszczeniu pozostawiają dość rozległe zarysowania. Najgorszym przypadkiem są popalenia po szlifowaniu bądź spawaniu. Są to różnej wielkości plamki powstałe na skutek rozpalonych do czerwoności kawałków metalu, które w ułamku sekundy spadając na delikatny element PCV i wytapiając w nim plamę (czasem wręcz dziurę). Usunięcie tego rodzaju uszkodzeń wymaga uzupełnienia ubytku, a następnie wykończeniu takiego miejsca.

Glaucus TC oferuje usługi naprawy uszkodzeń stolarki okiennej, usuwanie rys przez szlifowanie i polerowanie, uzupełnianie materiału i jego wykończenie.

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w celu wykonania bezpłatnej wyceny.

Formularz kontaktowy

    Imię / Firma